Penzion U Hájovny

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Vlkov 118, Vlkov 39181

Penzion U Hájovny připravil ubytování až pro 15 hostů včetně přistýlek ve třech pokojích, které se nacházejí v tradičním jihočeském statku. Velký pozemek přijme po domluvě až 2 karavany, na zahradě lze také stanovat. Novostavba z roku 2011 plně respektuje původní zástavbu a nenarušuje krajinu. Penzion pamatuje na děti hracím koutkem ve společenské místnosti nebo dětským celodřevěným hřištěm na zahradě. Do kolárny se vejde až dvacet kol. Domácí mazlíčci mohou své pány doprovodit za mírný poplatek. Připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi poskytuje penzion zdarma, stejně jako parkování prvního auta, druhé je zpoplatněno.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion U Hájovny On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Pokoj Láska
Pokoj Naděje
Pokoj Horusický

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion U Hájovny Pokoje

Penzion U Hájovny má všechny pokoje vybaveny koupelnou s toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem se sedací lavicí. Pohodlí zajištují manželské postele i samostatná lůžka a účelný nábytek. Pro děti lze zapůjčit dětskou postýlku, bazének nebo vozík za kolo. Okna jsou v létě osazena sítěmi proti hmyzu. Penzion nabízí k půjčení klimatizaci a varnou konvici pro přípravu kávy a čaje. Velké promítací plátno ve společenské místnosti slouží k promítání filmů či firemních prezentací. Hosté mají k dispozici vybavenou půjčovnu sportovního a rekreačního vybavení. Najdete tu cyklistické potřeby včetně kol, potřeby k vodě nebo náčiní po míčové a další hry.

Penzion U Hájovny Gastronomie

Stravování není zahrnuto do ceny pobytu, hosté mají však v přízemí k dispozici plně vybavený kuchyňský kout, kde najdete prostornou lednici s mrazákem, horkovzdušnou a mikrovlnnou troubu, varnou desku, kávovar, rychlovarnou konvici, toustovač a topinkovač. To vše na terase doplňuje místo vyhrazené ke grilování.

Penzion U Hájovny Recepce

Čas příjezdu: od 16:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzion U Hájovny Dostupnost

Vlkov se nachází 8 kilometrů jižně od centra města Veselí nad Lužnicí. Autem vyjedete směrem na Třeboň a Vídeň silnicí č. 24 a odbočíte první odbočkou doleva, odkud k penzionu ujedete ještě 2 kilometry. Železniční stanice Vlkov nad Lužnicí je od penzionu vzdálena 1 kilometr, stejně jako autobusová zastávka.

Penzion U Hájovny Okolí

Vlkov jsou především Vlkovské pískovny. Pět samostatných jezer, vzniklých zatopením stěrkopískových lomů, poskytují unikátní příležitost užít si čisté vody, písčitých pláží i skrytých travnatých zákoutí. Jako součást rybářského revíru nabízí zajímavé zážitky při rybolovu. Ideální podmínky zde nalezl také windsurfing. Celá krajina je protkána sítí cyklotras i značených cest pro pěší turistiku.

Penzion U Hájovny Další informace

Kolem pískoven můžete projít naučnou stezkou Vlkovské pískovny, odpočinek od slunce či za horšího počasí zajistí návštěva některé památky. Příkladem je zámek a vyhlídková věž ve 20 kilometrů vzdálené Třeboni nebo zámek Emmy Destinové ve Stráži nad Nežárkou. Nedaleko protékající Lužnice patří mezi oblíbené řeky mezi vodáky. Za vidění určitě stojí také vlkovská duna, která leží asi 1 kilometr od Vlkova a představuje unikátní přírodní památku.

Penzion U Hájovny

Vlkov 118, Vlkov
Zobrazit celou mapu